Serkan Kaya Bu Gece ETİLER Vitrin Kulüpte Sahnede

24.01.2013 13:06 Serkan Kaya Bu Gece ETİLER Vitrin Kulüpte Sahnede ARABESK MÜZİĞİN KRALI BU GECE ETİLER VİTRİN KULÜP SAHNESİNDE

 54 Haftadır Aralıksız Süren Arabesk Gecelerine Hız Kesmeden Devam Ediyor Serkan Kaya.. 

Serkan Kaya Pop, Sanat ARABESK, Fantazi Müziğin özel Şarkılarını kendine Has Yorumları ile ETİLER VİTRİN KULÜPTE Sevenleri ile Paylaşıyor Bu Gece Kaçmaz.. 


Sekan Kaya Açıkladı

 Arabeski tekrardan ben sevdirdim!

 

Değerli dostum ve sanatçı arkadaşım Sevgili SERKAN KAYA’yı dinlemeye gittim geçen Çarşamba akşamı. Mekan yine Hınca hınç doluydu. 

Ünlü isimler  Serkan Kaya ile ARABESK gecesine gelmişler. 
Sahne öncesi Kuliste sohbet ettik değerli dostum ile. Baktım Serkan Kaya biraz dertli : ) Şaka Şaka. Serkan konuya derin girdi,  Eski arabeskçiler popçu, popçular rockçı olmaya çalıştılar. TÜRK müzik sektöründeki karmaşada gizli gizli arabesk dinleyenlerin ve hatta arabesk dinlemekten utananların içindeki arabeski ben canlandırdım dedi. 

Hem Türkiye genelinde hem de İstanbul'un göbeğinde ısrarla 'Arabesk' dedim. Halkın ve sanat camiasının hoşuna giden bu ısrarımın karşılığını almanın gururunu yaşıyorum dedi. Gerçektende öyleydi Adam tek başına reklamsız ve Türkiye de gitmediği memleket kalmadan ARABESK dedi ve sevdirdi bize.

TÜRK müzik sektörüne söz ve müzikleri bana ait olan 'Aşk Ne Demek Bilen var mı?', 'sevemiyorum', 'Zor Bela', 'Mesele' ve 'Yar' gibi bir çok şarkı kazandırdım. Yaklaşık 30 haftadır İstanbul'unen popüler mekanı Club Vitrin'de Demet Akalın, Murat Dalkılıç, Tan gibi pop müzik sanatçılarının sahne almasının ardından ilk kez Arabesk müzikle yaklaşık 30 haftadır başarı üstüne başarı sağladık.

Hazırlıklarına başladığım yeni albümümle arabeski daha çok sevdireceğime eminim dedi. Serkan Kaya Bir çok ARABESK müzik sanatçısının POP MÜZİĞE merak sardırdığı dönemde inatla azimle, alnının teri ile savaşını sürdürdü ve sürdürmeye devam ediyor. Hakan Altun, Ceylan, Volkan Konak, İsmail Özkan, Hasan Yılmaz ve daha bir çok ünlü isim her hafta Serkan Kaya ile Arabesk dinliyor. 

Diğer ETKİNLİK haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme :

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.